KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275011
nr 1227 5011
Thomas Holm
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, 2010. Olja på duk, 99x99 cm
Thomas Holm, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:57:36
2.600 kr
2.800 kr